Sauny na míru

Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Will R.
04.03.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Very quick to help correct an error I made when ordering.
Avatar Alena Š.
07.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Výborná komunikace
Avatar Boris S.
14.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlá expedice, vše opravdu skladem
Avatar Petr Ž.
01.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
skvělá komunikace a rychlá dodávka
Avatar Jarmila H.
25.02.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlost doručení

Domáca sauna 

Kúpte si saunu domov

Stále obľúbenejšie sú domáce sauny, ktoré si môžete užiť v pokoji a v súkromí. Ocenia ju predovšetkým tí, ktorí neradi zdieľa verejnú saunu s ostatnými ľuďmi. Svoj pôvod má v severských krajinách ako je Fínsko, Lotyšsko, Litva alebo Estónsko. Hoci v týchto krajinách nie je domací sauna neobvyklá, tak si napríklad Fíni radi zájdu aj do sauny verejné. Ani u nás nie je už nič neobvyklé vlastniť domáce saunu. Na trhu vo veľká spostu firiem ponúkajúcich výrobu sáun na mieru. Stačí si len dobre zvoliť.

Výhody, ktoré domáce prostredie prináša

Domáce sauna má mnoho výhod. Napríklad si sami môžete určiť kedy sa pôjdete saunovať, akú esenciu si vyberiete, môžete si znížiť či zvýšiť teplotu podľa vašich potrieb a nemusíte sa obzerať na ostatných. Dobre situovaná a inštalovaná napomôže ohrevu vašej domácnosti a uľaví tak peňaženke.

Ako všetko dobre vybrať

Výber vašej sauny je úplne na vás. Vyberať môžete z veľkej ponuky materiálov, napríklad z osiky, škandinávskeho smreka, jelša, kanadskej borovice Hemlock alebo cédru. Okrem materiálov môžete vyberať z rôznych typov sáun, okrem klasickej fínskej môžete zvoliť aj saunu kombinovanú. Ďalej môžete vyberať z veľkého množstva doplnkov a dekorácií. Každá firma vám rada poradí a pomôže navrhnúť ideálne saunu pre vás.

Máte obavy?

Nemusíte sa obávať ani malých priestorov. Odborná firma zabezpečí komplexné služby od poradenstva, výberu sauny, vhodného materiálu a návrhu, až po samotnú realizáciu. V ponuke je naozaj veľký sortimet tovaru. Ak si ani tak nevyberiete, môžete si zaobstarať atypickú saunu priamo na mieru. Každá firma vám rada vyjde v ústrety tak aby sauna splnila všetky vaše požiadavky

Vyberať môžete tiež s obrovského množstva rôznych doplnkov a dekorácií, ktoré dodajú vašej saune tú správnu atmosféru. Stále častejšie interiérové ​​dekorácie sauny sa stáva prírodný kameň, ktorý pôsobí ako prirodzený a prírodné prvok. Hviezdne nebo, zase dokáže navodiť pocit, že ležíte vonku priamo pod hvězny oblohou. Za pomoci rôznych figúrok, lampiónov, skriniek a šuplíkov môžete z vašej sauny urobiť dokonalú oázu pokoja, kde sa vám bude príjemne odpočívať a relaxovať.

Vaša oáza pokoja

Sauna bude vašou miestom plným pohody a pokoja, kde zi môžete užívať zaslúžený relax a oddych. Zariaďte si ju preto v štýle a vo farbách tak, aby ste sa v nej cítili čo najlepšie a saunovanie sa stane pre vás luxusom, ktorý si budete vždy naplno užívať.