Sauny na míru

Saunové palubovky severský smrek

Nový produkt

Saunové palubovky seversky smrek 14x95 A / A-Trieda. Najkvalitnejšie palubovky do sauny, ktoré možno vo Fínsku zohnať. Profil 14mm s šírkou 95mm.

Možné dĺžky paluboviek

  •   0,5m
  •   1m
  •   2,1m
  •   2,7m

Viac detailov

Skladem

3,4 € s DPH

  • 2.1
  • 2.7

Saunové palubovky severský smrek

Dlhé pero, softline. Originálne fínskej palubky. Cena je za 1 kus palubovky podľa vybraného rozmeru. Profil 14mm, šírka palubovky s dlhým perom 95mm. Krajina pôvodu Fínsko.

Cena je za 1 kus palubovky na saunu podľa vybraného rozmeru. Krajina pôvodu Fínsko. Úplná spokojnosť zákazníkov svedčí o kvalite ponúkaných saunových paluboviek. Máme výborné skúsenosti s Fínskym dodávateľom týchto saunových paluboviek už niekoľko rokov. Saunové palubovky dodávajú úplne spoľahlivo vysušené do maximálnej tolerancie vlhkosti. Saunové palubovky neprechádzajú rychlosušením.

Škandinávsky smrek ako univerzálne riešenie

Tento strom, ktorý rastie na severe Európy, je perfektný drevo do sauny. Príjemne svetlú farbu dopĺňa jemná kresba a len minimum drobných hrčiek. Drevo je odolnejšie ako v prípade "našich" smrekov a hodí sa predovšetkým pre obloženie.

Severský smrek. Drevo pre saunu ako stvorené

Na ďalekom severe, v škandinávskych krajinách, to ani smreky nemajú jednoduché. Preto je ich drevo hustejšie a odolnejšie, aby ustáli hlboké mrazy, silné víchrice a ďalšie nepriaznivé podmienky. V saune z tohto materiálu sa vy naopak môžete krásne vyhrievať.

Prečo použiť na palubovky sauna práve severský smrek?

Táto húževnatá drevina sa perfektne uplatňuje predovšetkým pri výrobe vonkajšieho a vnútorného obloženia sauny. Okrem odolnosti a vysokej životnosti aj za vonkajších podmienok ponúkne krásnu farbu a štruktúru. Krásnu kresbu doplnenú drobnými hrčkami je o dokonalý estetický dojem postarané. Svetlá, skoro maslová farba, zabezpečí, že zo sauny nebude temná komora.

Smrek doplňte výbavou z iného dreva

Kým na palubovky je severský smrek ideálna voľba, pre interiérové ​​vybavenie, ako sú lavice, siahnite po inej drevine. Rozhodne nesklame africká vŕba Abachi, ale ani domáca osika. Drevo týchto stromov si aj vo vysokých teplotách zachová chladný povrch. K svetlému smreku môžete do kontrastu zvoliť i tmavší materiál.

Výška 2100mm
Šírka 95mm
Hĺbka 14mm
Hmotnosť 0,4kg
Dřevo do sauny Saunové palubky
Hodnotenie 
03.05.2018

Ověřený zákazník

Kvalitní produkt

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

Saunové palubovky severský smrek

Saunové palubovky severský smrek

Saunové palubovky seversky smrek 14x95 A / A-Trieda. Najkvalitnejšie palubovky do sauny, ktoré možno vo Fínsku zohnať. Profil 14mm s šírkou 95mm.

Možné dĺžky paluboviek

  •   0,5m
  •   1m
  •   2,1m
  •   2,7m

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: