Sauny na míru

Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Will R.
04.03.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Very quick to help correct an error I made when ordering.
Avatar Alena Š.
07.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Výborná komunikace
Avatar Boris S.
14.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlá expedice, vše opravdu skladem
Avatar Petr Ž.
01.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
skvělá komunikace a rychlá dodávka
Avatar Jarmila H.
25.02.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlost doručení

Sauna na mieru 

Sauna na mieru

Nie je pre nás žiadny problém vyhovieť aj náročným zákazníkům.Vyrábíme sauny priamo na mieru, preto vypočujeme vaše priania a predstavy a všetko s vami preberieme tak aby ste boli čo najviac spokojní. Naši odborníci si poradí s akýmkoľvek priestorom, preto nemusíte mať strach, že máte k dispozícii malý byt či ťažko prístupné miesto. Poradíme si so všetkým tak aby ste boli z novej sauy nadšení.

Všetko je na vás

Všetko si vyberiete vy, presne tak aby ste mali saunu podľa vašich predstáv. Od typu sauny, cez materiál až po doplnky. My vám budeme k dispozícii pri každom kroku a spoločne uskutočníme váš sen o dokonalej saune. Pretože vieme počúvať a chápeme dôležitosť dokonalé sauny neberieme na ľahkú váhu žiadne vaše priania a pripomienku.

Vyberajte z mnohých materiálov

Ponúkame veľa driev, z ktorých môžete vyberať. Napríklad škandinávsky smrek, osikový drevo, medovú jelšu, kanadskú borovicu alebo tropický céder. Každý materiál má trochu iné vlastnostimi, vzhľad a vôňu. Vyberie si naozaj každý.

Ochladzovací kúpeľ je dôležitá

Správne a včas musia byť tiež navrhnutý a dispozične premyslený priestor pre relaxáciu a ochladenie. Je dobré nemyslieť len na samotnú saunu, ale tiež zabezpečiť všetko čo je potrebné k správnemu saunovania.

Výhody a benefity, ktoré sauna prináša

Okrem už spomínaných výhod ako je pozitívny vplyv na ľudské telo, zlepšenie prekrvenia, termoregulácie a obranyschopnosti môže dobre vykonaná sauna tiež pomôcť vyhrievať vašu domácnosť a uľahčiť tak vášmu rozpočtu. Ďalej sa vám zvýši odolnosť proti nachlezení a tiež sauna napomáha pri liečbe akné a atopického ekzému a má významný vplyv na odbúravanie stresu a vašu psychickú pohodu.

Vylaďte posledné detaily

Vyšný si saunu v určitom štýle, ktorý bude presne korešpondovať s prostredím vášho domova, a doplňte ju vhodnými doplnkami. Vyberať môžete z nepreberného množstva doplnkov a dekorácií. Stále častejšie zaujímavou interiérovou dekoráciou drevené sauny sa stáva prírodný kameň. Pôsobí ako príjemný a prirodzený prvok. Ďalším prvkom pre zútulnenie vašej sauny môže byť hviezdne nebo, ktoré vám v saune navodí pocit, že ležíte pod šírou oblohou za horúce letné noci.

Sme tu pre vás

Vypočujeme vás a poradíme so všetkým tak aby vaše sauna na mieru bola presne taká akú ju chcete mať. Postaráme sa o vás od začiatku do konca, teda od prvého stretnutia a návrhu, cez pripravení sauny na mieru, jej zostavenie a zabudovanie, odovzdanie až po rady ohľadne prevádzky a údržby. Jediné čo musíte urobiť je kontaktovať nás.

Riadime sa niekoľkými pravidlami a zásadám. Ochranná známka zabezpečuje kvalitu sáun, záruka je potom na celú saunu vrátane doplnkov. Za správne rozmery sauny si ručíme sami, montáž môže vykonávať len zamestnanci, ktorí saunu vyrobili, zároveň kompletnú montáž nezaberie viac ako jeden deň. Tešíme sa na spoluprácu s vami a na vašu radosť z novej na mieru vyrobené sauny.