Sauny na míru

Harvia M3

AD645

6417659009423

Nový produkt

Harvia m3 saunová pec na drevo je vhodná pre menšie, drevom vykurované sauny. Saunová pec Harvia M3 má klasický a jednoduchý dizajn a je vyrobena fínskou spoločnosťou Harvia vo Fínsku.

Viac detailov

Skladem

521,0 € s DPH

Harvia m3 saunová pec na drevo je vhodná pre menšie, drevom vykurované sauny. Saunová pec Harvia M3 má klasický a jednoduchý dizajn a je vyrobena fínskou spoločnosťou Harvia vo Fínsku.
Saunová pec Harvia m3 je vybavená sklenenými dvierkami, ktoré umožňujú prienik tepléhosvetla ohňa a umocňujú tak atmosféru pre saunovanie. Farba kachlí je elegantný čierny grafit doplnený prednou časťou a cez odpadové potrubie z nerezovej ocele. Výkon Harvia kachlí zodpovedá saunám s rozmermi 4.5-13 m3 - tj. 16,5 kW. Maximáne množstvo saunových kameňov je 30 kg. Výrobca Harvia-Fínsko. Saunové kamene nie sú v cene kachlí. Priemer
pripojovacieho otvoru na komín 115mm. Komín je možné pripojiť z vrchu alebo zo zadnej časti saunového ohrievača a zadná časť otvoru je umiestnená 560 mm od podlahy. (Dostredu otvoru).

Výška 710mm
Šírka 390mm
Hĺbka 430mm
Hmotnosť 45kg
Výkon 16,5kW
S regulátorom NE
S vyvíječom NE
objem sauny 4,5-13m3
s vyvíječem ano/ne NE

K týmto saunovým peciam na drevo môžeme podotknúť, že sú typickým produktom z hľadiska dobrej ceny, výkonu saunových kachlí a ich spoľahlivosti pri vykurovaní Vašej sauny. Saunové kachle na drevo Harvia M3 sú vyrobené vo Fínsku, takže od nás dostávajú zaslúženú fínsku vlajku. Harvia m3 saunové kachle na drevo máme radi, vzhľadom k úspornému skladovanie primerané váhe a 2 balíkov saunových kameňov, ktoré dostávate k týmto saunovým kameňom zdrama. Dobrá voľba pre kúrenie Vašej sauny drevom.

Hodnotenie 
03.05.2018

Ověřený zákazník

Kvalitní produkt

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

Harvia M3

Harvia M3

Harvia m3 saunová pec na drevo je vhodná pre menšie, drevom vykurované sauny. Saunová pec Harvia M3 má klasický a jednoduchý dizajn a je vyrobena fínskou spoločnosťou Harvia vo Fínsku.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: