Sauny na míru

Medové telové mlieko

AD12557

Nový produkt

• k výžive a regenerácii pokožky celého tela
• hydratuje a spomaľuje starnutie pokožky
• ľahko sa vstrebáva a krásne vonia po mede

Viac detailov

Skladem

6,5 € s DPH

Medová hebkosť pre vašu pokožku

Voňavé telové mlieko je určené k výžive a regenerácii pokožky na celom tele. Obsahuje včelí med, ktorý je bohatý na bielkoviny, minerálne látky, vitamíny a enzýmy. Ihneď po nanesení na pokožku pocítite dotyk hebkosti. Pravidelným používaním docielite svieže a zamatovo jemnej pokožky. Telové mlieko sa ľahko vstrebáva a je krásne cítiť po mede.
Hydratáciou k jemnosti

Kým o pleť sa väčšina žien stará s veľkou starostlivosťou, dvakrát denne používa krém, správne sa odličuje, líči a čistí, na zvyšok tela často zabúda. Pravidelnú starostlivosť totiž potrebuje nielen tvár, ale aj zvyšok tela. Každým sprchovaním či kúpaním vo vani naša pokožka stráca hydratáciu aj svoju pružnosť. Voda, mydlá a sprchové gély kožu často vysušujú. Minimálne raz denne by sme mali používať telové mlieko, krém či olej. Tieto prostriedky dodajú pokožke nielen hydratáciu, ale tiež dôležitou vláčnosť, jemnosť a krásnu vôňu.
Medové telové mlieko - pleva
Ochrana proti rozmarom počasia

Telové mlieko by sme mali používať nielen večer po kúpeli, ale pravidelne po celý rok. V lete je pokožka vysušená kvôli slnku. Opálená pokožka je totiž suchšia a celkovo citlivejšie ako neopálená. Ponúka sa teda ideálny čas hydratácie priamo po opaľovaní či dlhšom pobyte na slnku. Vďaka pravidelnému používaniu telového mlieka bude koža pružnejšia a bronzovú farbu získate rýchlejšie a dlhšie si ju udržíte. Jesene zase vládnu časté zmeny teplôt, striedanie slnečných, daždivých i mrazivých dní - tomu všetkému musíte čeliť nielen vy, ale aj vaša pokožka. Zimná starostlivosť o pokožku je potom samozrejmosťou. Nízke teploty, mrazy, prudké nepríjemné vetrami - všetky nepriaznivé vplyvy počasia sa odráža aj na našej pleti a pokožke. Preto je dôležité jej telovým mliekom dodať potrebnú hydratáciu a vytvoriť tak ochrannú vrstvu, ktorá bude pokožku brániť proti negatívnym rozmarom počasia.

Návod na použitie: Medové telové mlieko používajte minimálne raz denne, najlepšie po večernej či rannej kúpeli. Zamerajte sa predovšetkým na oblasť bruška, stehien a zadku. Tieto problémové partie potrebujú našu starostlivú každodennú starostlivosť - koža je na nich totiž najviac napínaná, sťahovaná a rozťahovanie, preto tiež pomerne rýchlo starne. Telové mlieko vám pomôže udržať tieto problémové partie vo forme.

Hmotnosť: 200g
 

Hmotnosť 0,2kg

Napísať recenziu

Medové telové mlieko

Medové telové mlieko

• k výžive a regenerácii pokožky celého tela
• hydratuje a spomaľuje starnutie pokožky
• ľahko sa vstrebáva a krásne vonia po mede