Sauny na míru

Vážení zákazníci:

Tovar objednávate a kupujete u spoločnosti:

Saunaprojekt s.r.o.

sídlo spoločnosti:

Mařanova 523 46312 Liberec 23

IČO: 27337855 DIČ: CZ27337855

C 24915 vedená u registrového súdu v Ústí nad Labem

Ďalej len dodávateľ.

Všetky ceny, uvádzané u tovaru v internetovom obchode, sú ceny konečné, vrátane DPH21%.

Za tovar kupujúci uhradí sumu vrátane dopravy dobierkou alebo pri návšteve pobočky v hotovosti alebo platobnou kartou bez dopravného.

Tovar je dodávaný s pokladničným dokladom alebo faktúrou, ktorá je zabalená vo vnútri balíka.

Všetky objednávky sú záväzné.

Ak však kupujúci, vystavil objednávku omylom, je možné, aby našu spoločnosť informoval a objednávku radi stornujeme. Informácie od zákazníka by v tomto prípade mala prebehnúť najneskôr do 60tich minút od objednania tovaru. Najvyššie telefonicky na: 602106762

Tovar zasielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po obdržaní objednávky.

Objednávky zasielame pomocou spoločnosti TOPTRANS alebo českou poštou po obdržaní objednávky.

Ak je tovar kupujúcemu evidentne odovzdávané v poškodenom obale a mohlo dôjsť k poškodeniu tovaru, spíše zákazník s pracovníkom pošty, TOPTRANS protokol o chybách a tovaru len v prípade nepreberie. V prípade objednávky saunového ohrievača dôrazne odporúčame aby si zákazník pri prevzatí pred dopravcom, skontroloval stav vykurovacieho telesa. Na neskoršie reklamácie ohľadom stavu vykurovacieho telesa (škrabance, preliačiny) nebude od dodávateľa braný ohľad.

V prípade nepřebrání tovaru zákazníkom z iného dôvodu, než ak poškodenej zásielky, vzniká dodávateľovi nárok na úhradu poštovného a balného v plnej výške.

 Obchodné podmienky

1. Zmluvné strany

Predávajúci a Kupujúci alebo kupujúci spotrebiteľ.

 2. Predmet kúpy

Predmetom kúpy je tovar predávajúceho, ktoré kupujúci objednal prostredníctvom el. obchodu.

 3. Cena tovaru

Cena predmetu kúpy zodpovedá cene uvedené na stránkach el. obchodu a kupujúcim bola akceptovaná zaslaním objednávky (u produktov účtujeme poštovné a balné podľa váhy tovaru) v prípade zaslania tovaru v rámci Českej republiky.

4. Platobné podmienky

Kupujúci je povinný uhradiť dobierku za tovar pri prevzatí tovaru. Náklady vzniknuté na opakovanú dopravu hradí kupujúci. Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane on-line; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodin.

5. Dodacie podmienky, spôsob dodania

Objednaný tovar vám zašleme na dobierku, balné a poštovné je stanovené podľa platných predpisov. Dodacia lehota je obyčajne 48hodin od objednávky. Dopravu tovaru vykoná dopravná spoločnosť alebo predávajúci na miesto dodania určené kupujúcim v objednávke. V prípade, že nie je možné túto dobu dodržať, predávajúci bezodkladne informuje o tejto skutočnosti kupujúceho.

6. Záručná lehota

Predávajúci poskytuje kupujúcemu záručnú lehotu podľa špecifikácií jednotlivých výrobkov od dátumu dodania. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie výrobku. Záručná doba začína plynúť prevzatím Tovar Zákazníkom. Záručná doba pre Kupujúceho spotrebiteľa činí 24 mesiacov, avšak pre Kupujúceho, ktorý pri uzatváraní a plnení zmluvy koná v rámci svojej obchodnej alebo inej podnikateľskej činnosti, je záručná doba iba 12 mesiacov.

7. Vrátenie tovaru

Kupujúci spotrebiteľ má nárok na bezdôvodné vrátenie nepoužitého a nepoškodeného tovaru do 14 dní od dátumu predaja.

8. Platnosť zmluvy, ukončenie zmluvy

Zmluva je platná dňom prijatia objednávky predávajúcim.

Kupujúci spotrebiteľ je oprávnený odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru - nepoužitého a nepoškodeného tovaru. Odstúpenie od zmluvy vyžaduje písomnú formu.

9. Postup pri reklamácii:

1) informujte nás o reklamácii e-mailom, či písomne

2) tovar zašlite ako doporučený balík (nie na dobierku) na našu adresu:

Tanvaldská 345, 46311 Liberec-Vratislavice nad Nisou 

3) do zásielky uveďte dôvod reklamácie, Vašu adresu

4) doklad o nadobudnutí reklamovaného tovaru v našom obchode

vymedzenie pojmov

Kupujúcim je spotrebiteľ alebo podnikateľ.

Kupujúcim spotrebiteľom, alebo len spotrebiteľom je človek, ktorý na rozdiel od predávajúceho pri uzatváraní a plnení zmluvy nejedná v rámci svojej podnikateľskej činnosti, ani v rámci samostatného výkonu svojho povolania.

Kupujúci, ktorý nie je spotrebiteľ, je podnikateľ. Za podnikateľa sa považuje aj každá osoba, ktorá uzatvára zmluvy súvisiace s vlastnou obchodnej, výrobnej alebo obdobnou činnosťou či pri samostatnom výkone svojho povolania, prípadne osoba, ktorá koná v mene alebo na účet podnikateľa.